Cestovanie a skrášľovacie produkty

V poslednej dobe si veľkú obľubu získalo najmä cestovanie. Stalo sa záľubou pre mnoho ľudí ako pre jednotlivcov tak aj pre páry alebo skupiny. Keďže medzi nadšencami cestovania sa nachádzajú aj ženy je potrebné myslieť aj na ich krásu. Cesty nie sú vždy jednoduché a aby stále dobre vyzerali musia používať tie najlepšie produkty, ktoré zvládajú rôzne podmienky.

fotoaparát

Môžeme si teda prejsť produkty, ktoré ženy určite na cestách nevyhnutne potrebujú a ktoré vydržia aj horšie podmienky. V prvom rade by som spomenula krém, ktorý bude slúžiť ako hydratácia celého tela. Keďže predpokladáme, že nebudete mať dostatok času a ani podmienky na bežné líčenie tak make-up vynecháme. Nahradiť ho môžeme jednoduchým kompaktným púdrom, ktorý zjednotí nedokonalosti pleti a dodá jej zdravý vzhľad.

Na líčenie očí nám úplne postačí vode odolná maskara. Zvýrazni vaše riasy a navyše ju nanesiete veľmi rýchlo dokonca aj bez zrkadla! Je teda nevyhnutné si zakúpiť kvalitný kúsok. Lacnejšie verzie sa zvyknú otláčať alebo nevydržia nápor tepla. Stavte preto na kvalitu.

Rúž pre výnimočné príležitosti

Ďalej by ste si zo sebou mali určite pribaliť jeden výrazný rúž, ktorý vám dokonale sadne. Ak sa počas cesty naskytne nejaká slávnostnejšia príležitosť určite sa vám zíde. Nemusíte mať vôbec výrazný make-up ani výrazné oči. Všetko čo vám postačí na vytvorenie neodolateľného vzhľadu je rúž. Ideálne sú samozrejme odtiene červenej, ktoré každej žene dodajú ten správny vzhľad.

vw

Posledný produkt, ktorý spomeniem je korektor. Verte mi, že sa vám počas ciest veľmi zíde a bez neho by ste nemali ani vyraziť. Keďže pri cestovaní máme často krát veľmi zlé podmienky čo sa hygieny týka tak tým trpí aj naša pleť. Ak sa dostane špina na našu pleť môže to spôsobiť nepekné začervenania alebo vyrážky. V takomto prípade nepomôže nič iné ako korektor, ktorým zakryjete všetky vaše nedokonalosti pleti!