Čo robí polícia v erotických privátoch?

Štát v ktorom doslova rastie jeden erotický privát za druhým, vítajte na silno veriacom Slovensku. Na jednej strane dusíme živnostníkov a firmy, pri erotických privátoch štátu uchádzajú obrovské sumy a nikoho to netrápi.Čo robí polícia?!

Hneď na úvod si povedzme pravdu, najstaršie remeslo sa zakázať nedá. Dá sa však úspešne regulovať ako v Rakúsku či Nemecku. Slovensko je v „červenom odvetví“ 100 rokov za opicami.

 

luxusná spoločníčka

 

Prečo vlastne existujú erotické priváty?

Vysvetlím to trocha inak, skúste si do s.r.o zapísať erotické služby. Garantujem Vám že do 3 mesiacov Vám príde daňová kontrola. Ako erotický salón máte navyše drahé náklady na prevádzku a tie si odnesie Vaša pracovníčka či Váš klient. Automaticky hľadá trh alternatívy a našiel ich v podobe erotických privátov.

Ako to chodí na priváte?

Väčšinou sa bavíme o 2-3 izbových bytoch kde pracujú dievčatá, samozrejme nelegálne. Tieto dievčatá odovzdávajú peniaze ešte pred samotným aktom „zodpovednej osobe“. Prevádzky majú zabezpečenú reklamu na známych erotických stránkach, každé dievča má akože vlastné telefóne číslo. Po zavolaní Vám slečna ochotne vysvetlí kde sa „privát“ nachádza.

 

žena, erotická

Hygiena? Zdravie? Kontrola?

0 Bodov. Nielen že štát prichádza o dane, zdravotne taktiež hráme ruskú ruletu. Dievčatá ktoré pracujú na privátoch nemajú žiadnu povinnosť navštevovať lekárov. V Rakúsku napríklad platí zákon že každé dievča ktoré vykonáva prostitúciu musí chodiť každých 6 týždňov na testy. Je známe že u nás „pracujú“ v horizontálnej polohe mnohé Ukrajinky.

Polícia o týchto privátoch s určitosťou vie a nerobí vôbec nič…

Je známe napríklad že jedno celé poschodie v budove Colloseum je plné privátov. Na čo vlastne máme políciu ak nevyužíva svoje IT zdroje aby zatvorila tieto nelegálne prevádzky? Na koho sú písané telefóne čísla dievčat? Na koho je písaný nájom bytu či vlastníctvo? Spôsobov ako zistiť informácie a zakročiť je mnoho…

Pred tým čo ma tu budete odsudzovať vysvetlím prečo ma téma trápi. Ako prvé je to čistá drzosť že štát využíva všetky zákony aby ošklbal živnostníkov a majiteľov firiem. Tu mu uchádzajú státisíce a navyše tu existuje reálna zdravotná hrozba. Kompetentných to vôbec nezaujíma. Prečo neexistujú zákony ako v Rakúsku kde je táto práca legálna a navyše nie je šikanovaný iba slušný občan? Alebo sú naši politici majitelia samotných privátov?