Masážou penisu až po erekciu

Pokiaľ chcete s partnerkou oživiť váš sexuálny život, súčasne napomáhať k zväčšeniu penisu a obzvlášť potom zlepšiť erekciu, zapojte do vašich erotických hier pravidelne aj masáž penisu. Každého muža doslova nadchne.
Masáž penisu bratislava má blahodárne účinky nie len na sexuálny apetít, ale aj na mužský penis. Súčasťou masáže penisu môže byť aj masáž semenníkov. Semenníky totiž patria medzi najcitlivejšie oblasti mužského tela a sú silnou erotogénnou zónou. Súčasná stimulácia penisu a mieška muža privedie aj k intenzívnejšiemu orgazmu.

erekcia 2

PREČO JE MASÁŽ PENISU A SEMENNÍKOV DÔLEŽITÁ?
Semenník je žľaza, v ktorej sa tvoria rozmnožovacie bunky, spermie. Semenníky sú uložené v dolnej časti mieška a zaisťujú tvorbu spermií správnu teplotu v rozpätí 34 až 34,5 °C. Preto sa v chlade stena mieška dokáže stiahnuť a pritlačí semenníky k brušnej dutine, aby sa ohriali, v teple potom naopak povolí.

ako na zlepsenie erekcie do článku

Od toho sa odvíjajú aj jednotlivé techniky. Masážou mieška, stimuláciou pomocou tepla sa rozprúdi krvný obeh v semenníkoch aj v penise a podporí erekciu. Naťahovaním precvičíme svaly v miešku zodpovedné za sťahovanie mieška k podpore ich správnej funkcie. Masáž krúživými pohybmi podporí tvorbu testosterónu a väčšiu chuť na sex, teda libido.
AKO NAVRHNÚŤ HANBLIVEJ PARTNERKE MASÁŽ PENISU?
Pokiaľ neviete, ako to partnerke navrhnúť, vyskúšajte formu oplatenia. Urobte najprv erotickú masáž partnerke, určite sa jej bude páčiť. Dajte si na erotickej masáži záležať a to isté potom môžete vyžadovať od nej.
V pokoji sa potom môžete spýtať, či by vám podobné potešenie tiež neposkytla. Nádej, že penis bude pri sexe pevnejší a širší, bude pre ňu motiváciou.