Body massage – spoznajte ju na vlastnom tele

Tantrická masáž sa pomaličky dostáva aj do našich končín. Ak ste si toto slovné spojenie zadali do webového vyhľadávača tak pred dvoma rokmi, našli ste len zopár masážnych salónov, poprípade slečny, ktoré takto masírovali na vlastnú päsť u seba doma. Dnes je to ale úplne iné. Salóny, ktoré ponúkajú tantrické masáže, nájdete po celom Slovensku. Práve preto je na mieste, sa o tantrických masážach, mali dozvedieť viac.Detail na nahý ženský chrbát.jpg
Preskočíme klasické spôsoby masírovania, pretože o nich sa toho až tak veľa hovoriť nedá. Preskočíme niekoľko levelov a prejdeme rovno k body massage alebo ak chcete, tak k masáži, kde sa masíruje celým telom. Ak máte aspoň základy angličtiny, tak už pravdepodobne tušíte, ako takéto masírovanie prebieha.

Nechajte sa dobiť energiou masérky

Pri body masáži dochádza k prenosu energie z masérky na človeka, ktorý je masírovaný. Je potrebné podotknúť, že je úplne jedno, kto leží na masérskom ležadle, teda či ide o ženu, alebo o muža. Ako nám už vyplýva z anglického názvu, ktorý by sme do Slovenčiny preložili ako „telo na telo“, masérka alebo masér, masírujú celým svojim telom.
Vy ležíte, nechávate sa masírovať a len si užívate. Tým chceme povedať, že sa do masáže nezapájate aktívne.

Na začiatok ju neskúšajte

Ak zavítate na stránky niektorého z tantrických salónov, môžete si všimnúť jednu vec, a to, že body to body masáž, nikdy nie je odporúčaná tým, ktorí niečo podobné ešte nevyskúšali. Tieto slová by ste si mali vziať k srdcu. Ak sa zamyslíte nad tým, že salón by mohol na vás zarobiť viac, no i napriek tomu vás nabáda k tomu, aby ste začali pomalšie, nebude to úplná hlúposť.Žena s blond vlasmi v bielej čipkovanej košieľke a červenými ústami.jpg

Na začiatok sa objednajte na obyčajnú tantrickú masáž, zoznámte sa s konkrétnymi technikami a praktikami, potrénujte svoju zdržanlivosť a sebaovládanie a body vyskúšajte až neskôr. Veď viete, ako sa hovorí. Pomaly ďalej zájdeš. Ak úspešne zvládnete tento level, môžete sa tešiť na ďalšie a ešte vzrušujúcejšie zážitky.