Dokonalá oprava karosérie vášho vozidla.

Počet automobilov na Slovensku každoročne pribúda vysokým tempom. Ich majitelia tieto vozidlá využívajú dnes najmä na cestu do práce alebo za každodennými nákupmi alebo inými povinnosťami. Preto sa aj na parkoviskách nákupných centier alebo v centre miest hromadí množstvo automobilov. Zákonite tak vnikajú mnohé nepríjemné interakcie vozidiel. Unavený človek tak z práce prichádza ešte viac znechutený, keď na parkovisku prišiel k nepríjemnej preliačine na aute. Takéto poškodenie nebráni v bežnej prevádzke vozidla, ale nepríjemný pocit z poškodeného auta tak máme vždy, keď nastupujeme do vozidla. Riešiť takýto problém musíme aj preto, lebo malé poškodenie môže časom prejsť do väčšieho problému alebo nepríjemnej korózie.

preliačiny po krupobití

Niektoré opravy takýchto preliačin vyzerajú už na prvý pohľad pomerne ľahko, iné na neprístupných miestach sú už väčším problémom. No našťastie už aj na Slovensko zavítala nová technológia, ktorá jednoducho a kvalitne odstráni všetky preliačiny na vozidlách. Ide o technológiu PDR, ktorá je finančne nenáročná a preliačiny na aute odstráni naozaj dokonale. Takto dnes úplne bez problémov dokáže vyškolený opravár zvládnuť opravu po krupobití https://www.autopdr.sk/. Metóda PDR (Paintless dent repair) umožňuje opravy všetkých druhov preliačin bez toho, aby ste opravené miesto museli následne prelakovať. Práve lakovanie opravených miest v minulosti bolo asi najväčším problémom. Často ste po oprave už z diaľky videli opravované miesta, ktoré mali iný farebný odtieň ako ostatná karoséria auta.

preliačiny po krupobití

Navyše metóda PDR je veľmi účinná aj v prípade, kedy nie je možné zvnútra karosérie vytlačiť poškodený plech. Dômyselným zariadením je z vonkajšej strany „vytiahnuté“ poškodené miesto do pôvodného tvaru. Takže nie je potrebné klasické vyklepanie zvnútra karosérie, ale pôvodný stav je dosiahnutý ťahom. Takže ak budete v budúcnosti predávať svoje auto, bude po oprave metódou PDR v 100% stave.