Flashback

Čas beží stračne rýchlo a ani sa nenadejeme a to, čo sme pokladali za súčasť nášho života, časom začne miznúť a nahradovať sa vždy niečim novým. Nakoniec sa musíme prispôsobiť i my. Ale občas nastane ten čas, kedy sa nad dobou predtým, ktorá nám pripadá ako chvíľa, radi zastavíme a zavspomíname.
Z tohto dôvodu, ale i zo zaujímavosti mladých ľudí, prichádzajú na trh retro- produkty a stávajú sa populárnymi. Od bicyklov až po rádio. S týmito produktami máme aspoň na chvíľu pocit, ako by sme sa vrátili v čase. Dokonca i do obdobia, v ktorom sme ešte ani nežili, alebo sme boli moc malí, aby sme si pamätali.

logo

Tovar retro má výhodu v tom, že ak by sme chceli kúpiť tovar, ktorý sa už v predajniach nevyskytuje, museli by sme ho kúpiť cez internetový bazár. No tovar by bol roky používaný a možno i poškodený. Avšak retro produkty sú čisto nové, z výrobne a obchodu. No sú vyrábané nanovo a s nádychom nostalgie, ale i prispôsebené dnešnej dobe.

Chcem hovoriť o nových produktoch firmy AtGames.
Na internetových obchodov v kategórii konzoly pozeráme a neveríme vlastných očiam.
Atari Flashback, Sega MegaDrive, Spectrum ZX
Tieto desiatky rokov staré konzoly sú opäť bežne k dostaniu! Cenovo sú pomerne dostupné, nestoja ani 100 eúr.

konzole

Pýtate sa- No ale kde zoženiem 20- 30 rokov staré kazety s hrami?
Tie zhánať nemusíme, pretože v Atari Flashback máme nainštalovaných 101 hier, v Sega MegaDrive 80 hier a v Spectrum ZX dokonca 1001.
Každý tento produkt od AtGames je označený Classic game console, takže všetky najpopulárnejšie klasiky na daný systém vo videohre nájdete.
Výzorovo sa podobajú na orginály z minulých čias, no napríklad také Atari má menší a štýlovejší dizajn a 2 bezdrôtové joysticky, ktoré takisto pripomínajú originál, akurát sú na baterky. Dostanete i pribalený návod, kde je okrem iného odporučenie, akú ostrosť, farby, rozmery na vašom novom LCD TV treba nadstaviť, aby to vyzeralo tak, ako to vyzerať má. Aby nebol problém s kompatilibitou a rozlíšením. Pretože predsa Atari 2600 a LCD HD TV je niečo úplne iné. Avšak ak nastavíme tie správne farby a ostrosť, bude to vyzerať dobre.

Posted in Nezařazené