Je tato uchylka v poriadku?

Voyeur na čo si dať pozor https://www.privatportal.sk/blog/voyeur-na-co-si-dat-pozor. Je ďalší, vcelku “bežný,” fetish. Veľa ľudí sa s nim vyskytuje prevažne bežne alebo ho častokrát vieme zahliadnuť na stránkach pre dospelých ako čin, ktorý nikto neberie vážne a nerozmýšľa nad tým, aké to v skutočnosti môže byť a čo všetko to môže spôsobiť.

Čo to vlastne je?

Telo

Jedna sa o pozorovateľa, ktorého uspokojuje sa pozerať na iných. No nie len pri praktikovaní sexuálnej činnosti. Tým pádom môžme povedať, že daný človek uvidí aktraktívnu osobu, ihneď sa vzruší a ma zapotrebu onanovať v jej blízkosti. Preto treba byť v tejto oblasti naozaj obozretný. Hlavne preto, pretože v tomto prípade to hranici už s istou psychickou poruchou.

Preto si treba dávať pozor hlavne na verejných miestach. Či už vlakoch, autobusoch i parkoch a pod. Taktiež nemať zbytočne roztiahnuté žalúzie pri prezliekaní či inej činnosti. Nikdy neviete, kto sa na vás môže pozerať. Nie len cez noc, ale i cez biely deň. Je ale myslim si, viac, než jasné, že keď si takéto človeka všimnete, je najlepšie zavolať políciu. Nikdy neviete, ako veľmi môže byť takýto človek nebezpečný a čo presne na vás skúsi. Preto je lepšie si naozaj dávať pozor.

Väčšie percento tohoto fetishu tvorí práve mužská populácia. Je veľa prípadov, kde sa týto ľudia inšpirovali práve pornom, ktoré, ako som už písala, bežne produkuje tento kontent. No na tom nie je nič zle, ak sa to všetko nezačne praktikovať na ľuďoch, ktorým to príjemne nie je. Preto táto úchylka často schyľuje k nie veľmi príjemným situáciám. A je to problém, ktorý sa v 21. storočí rieši na dennej báze. Neberte to na ľahku váhu.

Muž

Je v poriadku, ak to so mnou daná osoba prediskutuje predom?

Tento spôsob je naozaj v poriadku a bezpečný. No samozrejme treba rešpektovať i slovo,,nie.” Nezabudajte na to, že nie každého vzrušuje či je prijemne to, čo i vám. Snažte sa rešpektovať druhých.