Nesťažujte sa, urobte niečo

Vždy sa človek zamyslí nad tým, ako vyzerá. Prechádzate okolo auta alebo jednoducho posledný raz skontrolujete samého seba v zrkadle. Aj vtedy sa proste musíte zamyslieť nad tým, ako vyzeráte a či by sa na tom nedalo niečo vylepšiť. Pre niektorých ľudí je naozaj veľmi ťažké urobiť niečo pre to, aby vyzerali dobre. Je to však hlavne o tom, ako sa psychicky nastavíte. Keď ste nastavený na to, že dobre jednoducho nevyzeráte, je veľmi ľahké padnúť do depresie a do sebaobviňovania. A my veríme tomu, že práve tomuto sa chcete vyhnúť, nemáme pravdu? Takže na to myslite, keď máte pocit, že ste ten najhorší človek na celom svete.

hmotnost

Vždy myslite na to najlepšie, čo sa môže stať a nie na to najhoršie. To je niečo, na čo vždy musíte pamätať. A myslite na to aj vtedy, keď sa pokúšate zhodiť kilá a nejako sa vám to nedarí. Keď budete len myslieť na to, čo je na vás zlé, môžete si byť istý tým, že sa kilá nikdy nestratia. Na druhej strane, musíte si pamätať aj na to, že nezhodíte nič, kým budete sedieť doma na zadku a tváriť sa, že nestíhate. Musíte vstať a niečo pre to urobiť. A záleží už len na vás, čo to bude. Či už sa rozhodnete, že budete cvičiť alebo si zaobstaráte nejakú pomôcku, ako je napríklad kava na chudnutie. Je to iba na vás.

káva

Podstatné je vždy to, aby ste niečo robiť vôbec začali. Nemôžete čakať, že bude niekto makať za vás. Nemôžete to chcieť ani v práci a keď ide o vaše telo, tak s tým naozaj nemôžete rátať vôbec. Veď ako by to potom vyzeralo? Verte nám a skúste urobiť niečo pre seba. Skúste sa obetovať. Skúste sa zastať samého seba v tej správnej chvíli. Kilá sú niečo, čo sa naozaj dokáže stratiť vždy, keď ide do tuhého. No uvidíte, že nakoniec to všetko pôjde presne tak, ako má. Záleží naozaj len na vás. Uvidíte, čo sa bude diať potom. To bude to najlepšie, čo sa kedy mohlo stať, verte tomu, že to tak je.

Posted in Nezařazené