Otvorená sprcha

Otvorený máme byť v partnerstve, vo vzťahu, ale aj v domácnosti k svojmu partnerovi. Nič netajiť, nič neskrývať, veď keď nás miluje, tak by nám mal milovať so všetkými našimi chybami. Aj telesnými, nielen charakterovými a duševnými. Preto sa neskrývajte v sprche a nezamykajte v kúpeľni pred svojím partnerom. Určite vás nevníma takými očami ako na seba hľadíte vy samy. Vidíte sa ako neatraktívna osobnosť, no váš partner vás vníma ako tú najkrajšiu bytosť na tejto planéte. Tú najnežnejšiu a najdokonalejšiu, aká môže len existovať. Nádherná predstava a je skutočná, tak ju nepokazte tým, že sa budete pred ním neustále skrývať a upozorňovať na svoje prípadné nedostatky. Radšej sa začnite vy vnímať jeho očami, aby ste si o sebe mysleli len to najlepšie. Zaslúžite si to.

rain-17967_1920

V prípade sprchovej zásteny LMmont budete môcť sledovať vašu polovičku v sprche jednoducho a prehľadne. Je to sprchová zástena, ktorá je sklenená, takže cez ňu budete vidieť ako sa vaša nežná polovička sprchuje zatiaľ čo vy budete napríklad v kúpeľni na záchode alebo si budete umývať zuby. Tento príjemný pohľad vám prinesie výhody v podobe ešte príjemnejšieho rána. Nie len vtedy budete mať príjemné ráno, keď sa vaša polovička vedľa vás zobudí, ale aj vtedy, keď ju takú nežnú uvidíte pri sprchovaní. Platí to, samozrejme, aj opačne. Nezabudnite si však nastaviť budík o niečo skôr, aby ste sa mohli v pokoji kochať tým nádherným pohľadom cez sprchovú zástenu, ktorá vám vo výhľade nebude v žiadnom prípade zavadzať. Naopak, kvapky vody budú vytvárať romantickú atmosféru dažďa, ktorý klope na okná, keď prší.

voyeur-3195071_1920

Že ste sa práve zaľúbili do tejto sprchovej zásteny? Je to priam dokonalá predstava, už ju mať len doma. Chytro, aby sa vám ešte ušla, pretože neručím za neobmedzené množstvá a nárast kúpy po prečítaní tohto článku predpokladám dosť vysoký, keďže táto predstava nenechá chladným snáď nikoho.

5/5 - (2 votes)