Pohodlie po celý rok: teplé brány pre Vašu garáž

  • Zvýšená hrúbka sendvičového panelu

Predstavte si, že namiesto brány je v garáži postavená murovaná stena s hrúbkou 60 cm, pevná, nie? Podobné ukazovatele energetickej účinnosti majú sekčné dvere „ALUTECH“ z sendvičových panelov s hrúbkou 45 mm. Jedná sa o jeden z najhrubších a najteplejších panelov na európskom trhu – koeficient odolnosti proti prestupu tepla dverí je 1,0 m2 * ° С / W. Navyše, vzhľadom na zvýšenú hrúbku listu, brána ALUTECH dokáže odolávať nárazom vetra rýchlosťou až 120 km / h, čo je významnou výhodou v každom ročnom období.

autoservis

  • EPDM tesnenie odolné voči chladu

Aby sa zabránilo unikaniu cenného tepla cez spoje medzi panelmi, sú zapečatené tesneniami EPDM. Tento materiál neabsorbuje vlhkosť, je elastický a je schopný zachovať svoje vlastnosti aj pri vystavení priamemu slnečnému žiareniu, zrážkam a nízkym teplotám. Bočné a horné tesnenia brány Alutech sú dvojité, čím sa vytvorí prídavná vzduchová komora a výrazne sa zvýšia tepelnoizolačné vlastnosti týchto konštrukcií. Súčasne sú krídlové dvere pevne zatlačené proti tesniacim členom pomocou nastaviteľných valčekových konzol – to je ďalšie tajomstvo uchovania tepla.

domek

  • Montáž vodiacich líšt

Otočné a rohové stĺpiky brány ALUTECH sú namontované za dverami, ktoré sa otvárajú vnútri miestnosti a preto nie sú v kontakte so studeným vonkajším vzduchom. Toto riešenie umožňuje minimalizovať prenos tepla medzi miestnosťou a vonkajším prostredím čím zvyšuje tepelnoizolačné vlastnosti brány. Celkovo pri inštalácii sekcionálnych dverí „ALUTECH“ v garáži, majitelia dostanú konštrukcie, ktoré zaručene budú slúžiť dlhšie, ako štandardné. Sú pripravené na zmeny teploty, chránené pred mrazom a hrdzou. Navyše, vzhľadom na zvýšenú tepelnú izoláciu brána od skúseného výrobcu ušetrí tonu peňazí na vykurovanie garáže počas chladnej sezóny. Brána „ALUTECH“ je výberom praktických majiteľov. Viac informácií o sekčných dverách ALUTECH získate od najbližšieho zástupcu skupiny spoločností vo vašom regióne.

Posted in Nezařazené