Prečisti svoje rúry

S kanalizáciou máme občas problém každý z nás. Nie je to nič zahanbujúce, pred čím by si sa musel skrývať alebo to zatajovať. Naopak, ak to nebudeš riešiť, potom to bude pre teba zahanbujúce pred návštevou, že vôbec takýto problém vznikol, ty si ho neriešil včas a teraz máš zbytočné problémy s jeho riešením. Radšej preventívne ako potom rýchlo hasiť následky svojho nerozmysleného konania.

sculpture-83892_1920

Ak by si sa predsa len hanbil popýtať sa svojich známych, kde si nechávajú vykrtkovať svoje kanalizácie, tak mám pre teba jeden tip. Krtkovanie Bratislava – Sú spoľahliví, ochotní a nebudú ťa hrešiť, ani karhať, ak si si svoju kanalizáciu nechal zájsť až príliš. Stretávajú sa s tým dosť často, takže sa nemusíš obávať, že si jediný, ktorý sa hanbí za niečo, čo je vlastne úplne normálne. Každý z nás predsa chodí na záchod a tým pádom musí mať nejakú rúru, ktorá tento odpad odváža preč. Inak by sa nám to kopilo doma a to by sme určite nechceli. Ani vrátiť sa do tej doby, keď mala každá rodina na dvore svoju vlastnú kadibúdku, do ktorej s radosťou vykonávali potrebu. Nebolo potreby žiadnej vody, rúr a ničoho podobného, no spomeň si ako to tam páchlo, koľko tam bolo múch a celkovo to nebol príjemný pocit ako keď sedíš na normálnom záchode, ktorý je ako tak čistý. Spláchneš a všetko to, čo si vykakal alebo vycikal, je razom preč. To je potom ozajstná radosť.

sculpture-1007990_1920

Keby sa naozaj vrátili tie staré časy, ktoré tu tak spomíname, tak by sme asi ozaj horko zaplakali, že sme si nevážili túto dobu. Je v nej plno možností a dá sa naozaj veľmi dobre a plnohodnotne žiť s tým, čo človek má. Nie vždy je to med lízať, ale určite človek nie je na tom tak zle ako boli v minulosti na tom daní ľudia. Aspoň čo sa týka kanalizácie, záchodov a podobných vecí, ktoré si už ani nevšímame a berieme ich ako samozrejmosť nášho každodenného života.