Ukážte svoje nechty

Keď som sa dozvedela, na koľko plesov a vianočných večierkov tento rok idem, normálne mi prišlo nevoľno. Nie som ten typ ženy, ktorá by z toho bola nejako extrémne nadšená. Niežeby som sa nerada parádila. No jednoducho som skôr ten usadlejší typ, ktorý nechce byť príliš na očiach. Nevravím, že občas nechcem byť za tú krásnu princeznú, po ktorú si príde princ. No musím uznať, že jednoducho občas potrebujem byť aj v úzadí. A okrem toho, sú to pre mňa vyhodené peniaze. Nie som ten typ ženy, ktorá sa rada predvádza a ktorá vie na sebe vykúzliť úžasné veci.

uv gel

Neviem sa namaľovať a dokonca si neviem ani urobiť účes.
Z toho vyplýva, že za všetko musím platiť. Je jasné, že z toho nie som dva razy nadšená. Nikto nechce predsa stále vyhadzovať peniaze na kaderníčku, kozmetičku, za manikúru a ešte aj za šaty. Je jasné, že keď musím stále chodiť na nejaké spoločenské akcie, veľa peňazí neušetrím. Občas je to neúnosné, no nič sa nedá robiť. Poslednú dobu som však začala rozmýšľať nad tým, ako by som mohla ušetriť.

Na kadernícky či kozmetický kurz sa asi teraz neprihlásim.
No to by ma nemalo zastaviť. Musí byť niečo, čo zvládnem urobiť aj sama. Keď to však nie sú vlasy a ani tvár, musím nájsť niečo iné. Mohla by som si sama začať robiť manikúru. Nie je to práve najľahšia záležitosť, no s trochou cviku by som to mohla zvládnuť. Nakúpila som si teda rôzne produkty a začala som skúšať. Neverila som tomu, no začalo ma to vážne baviť.

gel

Začala som si robiť nechty aj bezdôvodne.
Mala som ich upravené, aj keď som sa práve nechystala na svadbu, na ples alebo na niečo iné. Bola som tým proste nadšená a moje okolie tiež. Myslím si, že toto je práve spôsob, ako sa môžem dokonale realizovať. Okrem toho to s trochou vôle zvládne skutočne každý. Nepodceňujte sa, ja som dôkaz, že to skutočne ide.