Blog o tantre a jej myslení

Tantra. Tak často spomínaná a využívaná. No aj v dnešnej dobe sa nájde mnoho ľudí, mužov či žien, ktorý túto blahodárnu masáž ešte neskúsili, poprípade o samotnej tantre nič nepočuli. Preto neváhajte a prečítajte si blog o tantra masážach https://www.tantradiamond.sk/blog/, čo vlastne tantra je, čo Vám môže ponúknuť, kam siaha jej filozofia a mnoho iného.

masáže tantra

V krátkosti toľko na úvod. Tantra svojím pôvodom siaha hlboko do staroveku, do ďalekej Indie, odkiaľ sa traduje jej pôvod. Tantra je niečo, čo je ťažké popísať pár slovami. Je to myslenie, filozofia, životný štýl, ale aj učenie sa o samom sebe a svojej životnej energii, o svojej sexuálnej energii je to otvorenie mysle a fantázie spojenej s vlastnou sexualitou a existenciou.

existencia božstvo

V tantre je spojenia muža a ženy považované za posvätný akt, kde sa toto spojenie považuje za cestu k božstvu a vyššiemu duchovnému svetu. Jedná sa o objavenie raja na zemi, kde pri tantre masážach dochádza k objaveniu bohyne a boha v samom z nás. Pre tých, ktorý tantra masáže ešte nevyskúšali je to výzva, ktorá na Vás zanechá doživotné stopy. Pomocou tantri dochádza k dokonalému spojeniu medzi Vami a masérkou, kde spoločne nájdete duchovno, Vaše myslenie sa spojí do jedného celku a vy tak vypustíte svoju sexuálnu energiu, ktorá Vám uvoľní prechod všetkým ostatným zamknutým emóciám. Týmto prechodom a uvoľnením emócií dosiahnete úroveň božského pocitu, ktorý Vám pomôže spoznať nie len svoje telo ale aj svoju povahu a vnútornú energiu a naučíte sa rozpoznať príjemné pocity aj z ľahkého úsmevu, dotyku, pohladenia či pohľadu. Nájdete v sebe pocity, ktoré sa časom potlačili a uzamkli kdesi hlboko vo Vašom vnútri.

spoločná sloboda

Pokiaľ sa Vám žiada s partnerom zažiť niečo nové jedinečné, ste na správnej ceste. Tantra Vám neskutočne rozšíri obzor s spoločnom sexuálnom súžití, kde nájdete jeden druhého úplne iným spôsobom vnímania a zistíte povahu svojho partnera aj po stránke, ktorú nepozná ani on sám. Naučíte sa spoločne myslieť a konať ako jeden celok.