KLT prepravky takmer na všetko!

Čo sú to KLT prepravky?

KLT (Kleine Ladung Transporter) boxy, voľne preložené aj ako malá nákladná prepravka, sú prepravky na univerzálne použitie a na menšie „náklady“, produkty, súčiastky, diely a podobne. Dajú sa používať na prepravu nákladu, ale aj na uskladnenie tovaru, či materiálu. Konkrétne napríklad klt prepravky Schoellerallibert.com, sú vyrábané z odolných materiálov, aby mali naozaj veľmi dlhú životnosť aj pri nadmernej záťaži.

skladove priestory

Využívať sa dajú v priemyselnej i nepriemyselnej výrobe a ako inak dajú sa aj stohovať. Na vývoji klt prepraviek od firmy Schoellerallibert sa podieľajú špeciálni inžinieri, aby boli naozaj profesionálne a materiál ľahký, ale extra odolný. Tak je klt prepravka odolná nielen voči záťaži, ale aj proti väčšine chemikálii a vydrží aj rôzne teploty. Každá prepravka má hladké dno, z vonkajšej strane rebrá a zboku miesto na nalepenie etikety, či štítku, ak je to potrebné. Ich stohovateľná nosnosť je až 1000kg.

nakladka tovaru

Sú KLT prepravky Schoellerallibert kompatibilné s inými systémami?

Áno, presne tak! Schoellerallibert KLT prepravky nezaskočí ani stretnutie s inými prepravkami a štandardizovanými európskymi systémami. Zapadnú ako uliate. Môžete si vybrať a skombinovať až z 5 rôznych rozmerov a veľkostí. Sú vzájomne stohovateľné a dajú sa takto poukladať do skladu alebo na palety. Pokiaľ vás zaujali a chceli by ste si vybrať aj do vašej firmy KLT boxy Schoellerallibert, neváhajte na ich webe pozrieť ďalšie podrobnosti a ponuku. Ľahko si tam stiahnete hotový katalóg a objednáte z rôznych tvarov, farieb, veľkostí. Prepravky sú ekologické, odolné a ľahko udržiavateľné. Sú vyrábané recykláciou z plastov a taktiež samé sú recyklovateľné, takže v duchu myšlienky udržateľnosti. Tak klikni na web a pozri si podrobnejšie informácie, či dizajnový katalóg. Veď KLT využiješ dokonca aj u seba v dielni, či v garáži.