Objavte krásu polo trička

Polo tričko sa inak nazýva aj polokošeľa, tenisová košeľa alebo golfová košeľa. História tohto módneho kúsku je spojená práve s týmito športami a síce ako s tenisom tak s golfom. Ide o kráľovské športy kde sa vyžadoval istý spoločenský kódex s čím ide ruka v ruke i elegantné oblečenie. Avšak hrať tieto športy v košeli by hráčov fyzicky obmedzovalo a preto bolo potrebné vymyslieť elegantnú košeľu umožňujúcu voľný pohyb pri športe. Vznik polotrička sa datuje práve vo Veľkej Británii i kvôli kráľovskému pôvodu týchto športov. Najznámejší strih polotrička je s krátkym rukávom, ktoré majú jemné zahnuté okraje, ďalej má limec nad krkom a tri gombíky.

golf

Niektoré polotrička majú i náprsné vrecko. Najčastejšie výrobným materiálom pri šití polotrička je bavlna, nakoľko sa jedná o kvalitný materiál ktorý je ekologický, vydrží množstvo praní bez zmeny tvaru, štruktúry či farby polotrička a koniec koncov je i príjemný na pokožku a zdravotne nezávadný. Azda najznámejším a priam ikonickým kúskom bolo polotričko značky Lacoste, ktoré si pred pár rokmi zažilo svoj piedestál slávy. Avšak populárne je dodnes, no hovorí sa že práve značka Lacoste spopularizovala tento typ trička na bežné nosenie do práce, na ulicu, na stretnutie s priateľmi a nielen na kurty či už tenisového alebo golfového ihriska.

polotričko

Ak chcete mať elegantný štýl a nemáte radi klasickú košeľu ktorá je pre vás príliš nekomfortná, ideálnou voľbou je pre vás práve polotričko. Na stránke si môžete vybrať rôzne polotričká Bigstarjeans.sk, podľa vašich preferencii. Na výber je množstvo farieb, vzorov v závislosti aj od príležitosti na ktorú si chcete tričko obliecť. Výhodou tohto módneho kúsku je že je to nadčasový kúsok ktorý nikdy nevyjde z módy. Ocenia ho najmä milovníci pohodlia ktorí chcú napriek tomu vyzerať elegantne a nebyť skľúčení a obmedzení klasickou košeľou.