Moderný matrac z revolučných materiálov.

Dnes už sa len málokto vyzná v celej ponuke matracov, ktorá je v súčasnosti na trhu. Vývoj a výroba nových produktov ide dopredu takým tempom, že dokonca v nej majú problém sa zorientovať aj vyškolení predajcovia. Niekedy sa pruducenti matracov snažia vyvíjať nové matrace pozostávajúce z mnohých vrstiev, ktoré tak spolu tvoria unikátny celok. Iný typ matracov tvoria matrace so superkvalitných materiálov, keď celý matrac je tvorený napríklad iba z jedného alebo dvoch materiálov.

K takýmto unikátnym matracom dnes patrí aj matrac Calia Segum.sk. Vývojári tohto unikátneho matraca vsadili jednoznačne na jednoduchosť a superkvalitné materiály, ktoré patria k špičke materiálov na trhu. Sendvičový matrac Calia je pozostáva z dvoch materiálov, ktorými sú exkluzívna pena WATERGEL a antibakteriálna studená pena SANITIZED.

posteľ

Studená pena SANITIZED je hrubá až 16 cm a má veľkú hustotu až 40 kg/m3. Táto pena má extrémne dlhú životnosť a nemenné vlastnosti a je veľmi vhodná najmä pre ľudí trpiacich na rôzne alergie. Táto pena veľmi efektívne likviduje všetky plesne a baktérie a navyše bráni množeniu roztočov a nepríjemných zápachov, čo určite ocenia všetci alergici.

Druhá vrstva matraca Calia je revolučná PUR pena s veľmi vysokou hustotou až 60 kg/m3. Je to veľmi vzdušná pena, čo len dotvára silný antialergický ráz tohto matraca. Pena WATERGEL je navyše veľmi elastická, nikdy sa nedeformuje a ponúka majiteľom tohto matraca pocit maximálneho relaxu a komfortu.

posteľ

Výhodou tohto matraca je, že je obojstranný, pričom každá strana ponúka iný stupeň tvrdosti. Takže ak začnete spať na strane s tvrdosťou H3, čo je označenie tvrdosti pre stredný matrac a časom sa rozhodnete pre zvýšenie tvrdosti matraca na H4, tak ho iba jednoducho otočíte. Získavate tak vlastne dva matrace v jednom, čo ocenia hlavne klienti, ktorí časom majú potrebu zmeny vlastností svojej podložky na spanie.