Vysvieťte si domácnosť

Aj keď si mnohí myslia že osvetlenie je nepodstatná záležitosť a stačí vybrať bežnú lampu či luster, opak je pravdou. Okrem dizajnu je dôležitá aj svietivosť, ktoré svetelný zdroj poskytuje. Práve preto by ste sa mali zamyslieť nad možnosťou inštalácie LED osvetlenia do celej domácnosti. LED osvetlenie môže mať dnes už rôzne podoby. Najčastejšie sa stretávame s LED pásikmi, ktoré majú širokospektrálne použitie. Mimoriadne moderná záležitosť sú ale aj LED panely. Zatiaľ čo LED panely predstavujú plnohodnotné osvetlenie, ktoré sa vyznačuje veľkou svietivosťou a nahradí akékoľvek iné svetelné zdroje v domácnosti, LED pásiky ledprodukt.sk sú vhodné najmä ako dizajnová záležitosť.

LED pásik

Pásiky sú vhodné najmä na osvetlenie vrôzneho nábytku v našom interiéri. Najčastejšie sa montujú na skrinky kuchynskej linky vďaka čomu osvetlia celú kuchyňu. V kuchyni sú používané najmä nad pracovnou doskou, vďaka čomu vytvoria veľmi pekný moderný dizajnový efekt. Dnes ich môžete vidieť v mnohých obývačkách. Obývacia stena a najmä presklené skrinky sú veľmi často doplnené o LED pásik. Tlmené svetlo dokáže vyčariť tú pravú večernú atmosféru. LED pásiky môžete použiť samozrejme aj v spálni či detskej izbe. Vhodné sú najmä na posteľ, kde vám zabezpečia príjem svetlo pred spaním.

LED pásiky

A čo je výhoda LED pásikov? Je možné ich ovládať aj pomocou diaľkového ovládača. Pomocou ovládača môžete meniť intenzitu svietenia, čo sa hodí najmä vo večerných hodinách a taktiež farbu. Žltá nie je vždy žltá. Určite ste sa už stretli s rôznymi odtieňmi ako teplá biela, studená biela a iné. Pri LED pásikoch môžete uvažovať aj nad úplne inými farbami ako je žltá. Modrá, zelená, červená. Výber je len na vás a na tom čo sa páči vám. Navštívte stránku ledprodukt.sk a pozrite si ponuku aktuálnych LED pásikov, ktoré by nemali chýbať v žiadnej domácnosti. Vyberte si z kvalitných produktov za rozumnú cenu ten pravý, ktorý zvýrazní vašu domácnosť.