Mužské hviezdy futbalu

Mužov potrebujeme pri opravách, prezúvaní áut či odnášaní ťažkého nákupu. No zamysleli ste sa niekedy nad futbalistami či hokejistami? Športovci, ktorí sú úspešní a známi sú vzormi pre mnohých chlapcov po celom svete. Ženy ich milujú a muži sledujú. Najmä v oblasti futbalu, vznikli legendy, ktoré zarábajú milióny vďaka svojej šikovnosti s loptou. Ktorí futbalisti sú celosvetovo najobľúbenejší u mužov aj u žien?

ronaldo
 
Cristiano Ronaldo                  Jednými milovaný, druhými nenávidený. Taký je Cristiano Ronaldo. Špičkový hráč futbal, ktorý je momentálne na úplnom výslní. Víťaz niekoľkých zlatých lôpt je považovaný za najlepšieho hráča planéty. Začínal v klube Manchester United, dlhé roky potom strávil v španielskom klube Real Madrid a momentálne pôsobí v talianskom Juventus Turín. Svojim svojským štýlom má ale aj veľa neprajníkov. Kvôli sebavedomému, namyslenému výrazu nepatrí k sympatickým hráčom. Vedeli ste však, že aktívne prispieva na charity a je milujúcim otcom? Má doma štyri deti, no len jedno má so svojou terajšou priateľkou.
 
Lionel Messi                           Aj keď patrí k menej výrazným šoubiznisovým osobnostiam, jeho kvality na ihrisku sa nedajú prehliadnuť. Je oceňovaný mnohými hráčmi aj trénermi. Verný je už dlhé roky Barcelone, v ktorej patrí k najlepším strelcom a od začiatku je Ronaldovým najväčším súperom.

messi
 
David Beckham                      Legenda menom David Beckham síce už aktívnym futbalistom, ktorého môžete povzbudzovať na televíznych obrazovkách nie je, ale jeho futbalové schopnosti si pamätá každý futbalový fanúšik. Dnes sa venuje futbalovým školám a kempom pre mladých, nádejných futbalistov. Známi je aj vďaka modelingovým aktivitám a svojim elegantným štýlom pravého muža. Spolu so svojou manželkou Victoriou Beckham, ktorá je speváčka a módna návrhárka, tvoria už dlhé roky stabilný pár a vychovávajú svoje štyri deti.