Páni, leto je tu! Viete, aké kraťasy si vybrať?


To, ako sa obliekame o nás prezrádza naozaj veľa. Dajte si preto záležať na tom, ako vyzeráte. Ani pri voľbe pánskych kraťasov neobchádzajte toto pravidlo. Váš vzhľad a celkový štýl obliekania je predsa na prvom mieste.

cestování

Dajú sa kombinovať s čímkoľvek

Áno, kraťasy sú naozaj univerzálny typ oblečenia. Kreativite sa medze nekladú a je len na vás, s akým kúskom ich skombinujete. Klasikou sú kraťasy s tričkom a teniskami, no krokom vedľa nie je ani to, ak ich zladíte s košeľou alebo sakom. Skúste to a uvidíte, v čom sa budete cítiť najlepšie.

Alfou a omegou je materiál

Pri kúpe oblečenia sa rozhodujeme, aký materiál je pre nás ten najvhodnejší. Výnimkou nie sú ani kraťasy. Ak sa na to pozrieme globálne, tak medzi najpreferovanejší materiál rozhodne patrí džínsový materiál. Asi nám dáte za pravdu, pretože džínsovina je naozaj vďačný materiál. Keďže aj pri dlhom sedení vám zaručí to, že nebudete vyzerať akoby ste nevedeli, čo je žehlička. Medzi mužmi je taktiež vhodnou alternatívou teplákový materiál. Tento typ materiálu je mimoriadne pohodlný a vyšší podiel bavlny je naozaj výhodou, ktorá zaručuje komfort a samozrejme, aj odvádzanie potu.

výlet

A čo strih?

Obrovskou chybou pri výbere letných kraťasov je práve strih. Väčšina pánov volí kraťasy, ktoré sú širšie, a to v domnení, že im zaručia úplný komfort. Čo však nie je na škodu, lenže čo sa týka celkového vzhľadu, tak s tým je to o čosi horšie. Muž v takýchto kraťasoch vyzerá neforemne a nelichotí to ani samotnej postave. Mužom svedčia kraťasy, ktoré majú dĺžku nad kolená. Nemali by byť príliš úzke a mali by obopínať zadok a stehná.
Pri dobrom strihu sa nemusíte ani obávať kraťasov s dĺžkou pod kolená. Majte však na pamäti to, akú dĺžku nôh máte, aby ste predišli nezhodám a nezvolili nevhodné kraťasy. Tak čo? Ste pripravení na leto a na nákup nových kraťasov?