Retiazky priateľstva

Priateľstvo je jeden z najvzácnejších vzťahov, ktoré človek v živote má. Kamarátka, priateľka, čo vás podporí, vypočuje, to je dar nad všetky dary. Neexistuje príležitosť, pri ktorej by ste nemali byť vďační za to, že vám život doprial takúto spriaznenú dušu. Život nie je len o strastiach, ale radostiach. A preto by ste svojej priateľke, kamarátke mohli dať najavo ako veľmi vám na nej záleží a ako si vážite vaše spoločné priateľstvo. Určite sa veľmi poteší, keď zistí, že je to tak ako si myslela a že je pre vás taká vzácna. Voľakedy si deti na základných školách vyrábali náramky priateľstva a tie potom rozdávali svojim kamarátkam. Dnes sa to možno ešte niekde nájde, ale keďže ste už dospelé, tak to asi nebude ten najvhodnejší darček, ktorý by si predstavovala.

jewel-1837224_1920

Ale namiesto neho by ste jej mohli dať niečo podobné, ale omnoho hodnotnejšie a zároveň jednoduché a cenné. Nájdete si ponuku strieborných retiazok https://gameon.sk/strieborne-sperky/retiazky/36-31. Z nich môžete vybrať nejakú takú, čo si myslíte, že by sa vašej priateľke mohla páčiť. http://www.pluska.sk/emma/sexi/toto-hokejistovi-gaborikovi-nemusi-pacit-ivana-odvaznymi-fotkami-nechvali-iba-doma.html Prípadne si vyberte takú, ktorá sa páči aj vám a myslíte, že by sa páčila aj jej a kúpte ju vo dvojmo. Jednu budete nosiť vy a druhú vaša priateľka. Bude tak jasné, že ste to vy dve, ktoré sa majú nadovšetko rady a spoločne všetko prekonáte.

jewelry-745433_1920

Každý deň, keď si bude nasadzovať na ruku vaša kamarátka túto retiazku, tak bude myslieť na vás. Bude ďakovať Bohu, že jej doprial takúto osobu v živote a nikdy na vás nezabudne, pretože vás stále bude nosiť pri sebe, teda na ruke. Možno aj vaši známi si všimnú, že nosíte rovnakú retiazku a bude to pre nich inšpiráciou a radosťou z vás dvoch, že ste aj napriek všetkému zostali v kontakte a ostali priateľkami navždy – na veky vekov. Také priateľstvá sa nedajú nahradiť snáď ničím. Ani žiadnym chlapom. To vieme len my ženy.