Aké sú obľúbené aktivity mužov?

Vedci poukazujú na to, že muži majú tendenciu venovať sa rôznym aktivitám zatiaľ čo ženy potrebujú skôr emocionálne spojenia. Ale to už iste viete, keď sa muži stretnú, je to väčšinou kvôli tomu, aby niečo podnikli, čo konkrétne vám prinášame v nasledujúcich riadkoch:

motorka
 
1.Opravovanie
Vždy sa nájde niečo, čo je treba opraviť. Koľkokrát jeden z vašich (mužských) priateľov niečo opravoval a ostatní sa zhromaždili okolo neho a prihliadali, komentovali, či mu rovno pomohli? To je typické pre mužov.
 
2.Holičstvo
Bolo by škoda nezájsť do oldschoolového holičstva. Má niečo, čo bežnému holičstvu chýba: skupinku starších pánov a ich príbehy z vojny, rybačky, komentáre k dnešnej mládeži alebo športu. Dozviete sa tu veľa nového a môžete získať nejakú tú múdrosť.

videohry
 
3.Video hry
Zahrať si video hru s kamošom je pre mužov uvoľňujúce, zábavné…Dnes je možné zahrať si aj online, takže môžete hrať kedykoľvek váš parťák bude mať čas.
 
4.Cvičenie
Cvičenie upevňuje priateľstvo. Či už ste si dali za cieľ schudnúť alebo nadobudnúť svalovú hmotu, váš kamarát bude pre vás skvelou podporou. Ste v tom spolu.
 
5.Pozeranie zápasu
Mužov nič nezblíži tak ako láska alebo nenávisť k nejakému športu / športovému tímu. Šport má pre mužov veľký význam. Radi sa rozprávajú na túto tému. Nie že by sme si sťažovali – milujeme šport viac ako ktokoľvek iný a fandenie domácemu tímu je veľkou súčasťou nášho ja.
 
6.Strieľanie na kôš
Čo sa cvičenia týka, nie je zlé sám si len tak zahádzať na kôš. Je tiež skvelé vypracovať svoje telo, ale nie je nad zábavu, ktorú si pri športe užijete. Je super len tak si s kamošmi zastrieľať na kôš, je to forma odreagovania sa, súčasne si zacvičíte, zahráte, vyventilujete sa…

rybaření
 
7.Rybárčenie
Keď nebývate niekde pri rieke, rybárčeniu sa môžete venovať akurát tak cez víkend. Je to dobrý spôsob, ako byť sám so sebou na čerstvom vzduchu, v tichu…mať pri sebe priateľov je na nezaplatenie, môžete si spolu vychutnávať všetky výhody rybačky.

Aké sú obľúbené aktivity mužov?
5 (100%)3